Yükleniyor...

+90 (224) 254 7993

  |  

bilgi@vardarspor.com

0

Sepetin şu an boş.

Vardarspor’da yüzlerce ürün seni bekliyor.
Dilersen aşağıdaki önerileri inceleyerek hemen alışverişe başlayabilirsin.

Site Güvenliği ve Güvenli Ödeme

SSL Sertifikası

Kredi kartı alışverişlerinde 128 bit SSL Güvenlik sistemini kullanmaktayız. Bu güvenlik sistemi ile kredi kartı işlemi sırasında kart bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülebilmesi gibi bir durum söz konusu olamaz.
 
Alışverişiniz yaptığınız esnada tüm dünyada geçerliliği olan SSL güvenli iletişim protokolünün bulunduğu https://www.vardarspor.com adresinde işlem yapılmaktadır. Bu SSL güvenlik protokolü ile sitemize verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilmekte ve bu işlem sırasında bu bilgilere ulaşılması imkansızdır. Kart numaranızı da kesinlikle kimse göremez.

Üstelik kredi kartı bilgileriniz para transferi işleminde anlaşmalı bulunduğumuz bankalar sayesinde dünya standarttı olan SET protokolünden de geçmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Müşterilerimizin güvenliği açısından, alışveriş sırasında kullandıkları kredi kartı bilgileri kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır.

Elektronik ticaret yaparken kredi kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski kesinlikle günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatta ödeme yaparken kredi kartı bir başkasına verilmekte, bu nedenle de kredi kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. Başka kişiler tarafından görülebilmektedir. Oysa ki SSL ve SET güvenlik protokolleri sayesinde vardarspor.com ve de anlaşılmış olan banka arasındaki veri akışı sırasında bilgiler şifrelenerek aktarılmaktadır.
 
Bu şekilde de bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda kullanılması imkansız bir hal almaktadır. Bu sayede kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. Bu sistem sayesinde Vardar Spor sizin kredi kartı bilgilerinizi göremez. Ayrıca da kredi kartı sahiplerinin diğer alışverişlerinde olduğu gibi internet alışverişlerinde de kesinlikle itiraz hakkı mevcuttur.

 • Kargo Bedava
  1000 TL üzeri siparişlerde kargo bedava
 • 30 Gün Koşulsuz İade
  30 gün içerisinde koşulsuz iade
 • Çalışma Saatleri
  09:00 - 18:00
 • Güvenli Ödeme
  İyzico ile güvenli ödeme.