Yükleniyor...

+90 (224) 254 7993

  |  

bilgi@vardarspor.com

0

Sepetin şu an boş.

Vardarspor’da yüzlerce ürün seni bekliyor.
Dilersen aşağıdaki önerileri inceleyerek hemen alışverişe başlayabilirsin.

İADE VE DEĞİŞİM

Ürün Değişim İşlemleri

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de değişim işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

Tarafınıza gönderilen irsaliyenin arka kısmında bulunan İade Formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Ürün, teslim alındığı zamanki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır. (Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

Değişim için stoklarımızdaki son durumunu öğrenmek ve doğruluğunu teyit etmek için 0224 254 7993 nolu telefondan 09:00 - 18:00 saatleri arasında bilgi alabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz ürünlerin iade formunda herhangi bir talep belirtilmemesi durumunda veya yukarıda belirtildiği gibi ürünün stok karşılığı olmayan siparişler max. 1 - 5 iş günü içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından aranarak veya sms atılarak bilgilendiriliyor olacaksınız.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Adres: Demirtaşpaşa Celal Bayar Cad. (Gazcılar Cad.) No:14 16220 Osmangazi/BURSA 0224 254 79 93


Ürün İade İşlemleri

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafınıza gönderilen irsaliyenin arkasında bulunan iade formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Ürünlerin etiketleri, kutusu ve de bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.

Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.

Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.

Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de orijinal faturası ile birlikte gönderime hazır olmalıdır.(Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır.Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.)

Gönderimlerinizi, SÜRAT KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Bu kargo dışında tarafımıza gönderilecek ürünler kabul edilmeyecektir.

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün İadesini ÜCRETSİZ KARGO avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.
 

Ürün elimize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılıp, ürün iade prosedürüne aykırı bir durum olmadığı takdirde Kredi Kartı ile ödeme yapıldıysa 1-3 iş günü, Banka Kartı ile ödeme yapıldıysa 7-14 iş günü içerisinde ödeme yapılan kartınıza tutarın iadesi gerçekleşecektir. 


Cayma Hakkımı Nasıl Kullanabilirim?

Ürünü vardarspor.com adresinden aldıysanız ve dışarıda kullanmadıysanız, teslim aldığınız süre 14 günü geçmediyse iade etmek istediğiniz ürünü, ürünün faturası ile birlikte irsaliyenin arka yüzünde bulunan iade formunu doldurup SÜRAT KARGO ile karşı ödemeli fatura adresimize gönderebilirsiniz.

Ürün elimize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılıp, ürün iade prosedürüne aykırı bir durum olmadığı takdirde Kredi Kartı ile ödeme yapıldıysa 1-3 iş günü, Banka Kartı ile ödeme yapıldıysa 7-14 iş günü içerisinde ödeme yapılan kartınıza tutarın iadesi gerçekleşecektir. 
 

 • Kargo Bedava
  1000 TL üzeri siparişlerde kargo bedava
 • 30 Gün Koşulsuz İade
  30 gün içerisinde koşulsuz iade
 • Çalışma Saatleri
  09:00 - 18:00
 • Güvenli Ödeme
  İyzico ile güvenli ödeme.